online randevu tedavi ücretleri

4 Soru Var

Doktora Sor
 1. gülşah

  6 bucuk aydir zonklayici sekilde basim agriyor agrinin siddeti gunden gune azaliyor ama ara sira siddetleniyor 10 saniye sonra siddeti dusuyor agri gunde 100 kere yer degistiriyor ne yaparsam yapayim bas agrim gecmiyor unutkanlik basladi gecmisi degil 10 saniye onceki yaptigimi unutuyorum 2 bucuk senedir bilgisayar basinda calisiyorum doktota gidecek maddi durumum yok beyin timorumuyum?

  1. Doktorunuz

   Bu sqoruyu nörolog yada beyin cerrahisi uzmanlarına sormalısınız.:)

 2. Barış

  Merhaba kil donmesi ameliyat oldum doktorum 1 ay rapor verdi ve 2 gün sonra bitiyor fakat hala uyuşuk yerler sizlayan bölgeler var rahat oturup kalkamiyorum ve doktorumdan 10 15 gün daha istirahat istedim vermiyor ve ben asker bir adamım bu durumda gidemem sandalyede oturan birisi değilim ve beni göreve götürmeyin desemde dinlemezler iyi degilsin niye geldin derler ve ben kilometrelerce yol yürüyen yuku ağır bir isim var yani kısacası iyi değilim ama doktorum yara kapanmış iyisin diyor yara kapandı ama ben bu işi yapiyorum iyi olmadan gidemem bu durumda ne yapmam lagzim

  1. Op. Dr. Seher ŞİRİN

   Barış: Merhaba,
   klasik kıl dönmesi ameliyatları sonrası ağru uzun sürebilir. Yapılacak tek şey yeniden istirahat almak ama askeriyede çok sıcak bakılmaz. Geçmiş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

IDEA Klinik © 2017

Site Sahibi: Doğa Niyazi AKÇA - info@doganiyaziakca.com
Yönetici Webmaster: Ahmet ENGİN - webmaster@doganiyaziakca.com
Künye| Gizlilik Politikası | Site Kullanım Koşulları | Anasayfa

Sizi Aramamızı İster misiniz?