Anasayfa / Doktora Sor

6 Yorumlar

 1. Merhaba bi hafta önce sol kulağımda tıkanma nedeniyle KBB doktoruna gittim kulağımı muayene ettikten sonra kulağımı temizledi sanırım lavaj yöntemi ile
  Şuan gayet iyi duyuyorum ama özellikle sessiz ortamlarda kulağımda uğultu , ıslık , çınlama gibi sesler mevcut nedeni ne olabilir ve ne yapılmalı ?

 2. 6 bucuk aydir zonklayici sekilde basim agriyor agrinin siddeti gunden gune azaliyor ama ara sira siddetleniyor 10 saniye sonra siddeti dusuyor agri gunde 100 kere yer degistiriyor ne yaparsam yapayim bas agrim gecmiyor unutkanlik basladi gecmisi degil 10 saniye onceki yaptigimi unutuyorum 2 bucuk senedir bilgisayar basinda calisiyorum doktota gidecek maddi durumum yok beyin timorumuyum?

 3. Merhaba kil donmesi ameliyat oldum doktorum 1 ay rapor verdi ve 2 gün sonra bitiyor fakat hala uyuşuk yerler sizlayan bölgeler var rahat oturup kalkamiyorum ve doktorumdan 10 15 gün daha istirahat istedim vermiyor ve ben asker bir adamım bu durumda gidemem sandalyede oturan birisi değilim ve beni göreve götürmeyin desemde dinlemezler iyi degilsin niye geldin derler ve ben kilometrelerce yol yürüyen yuku ağır bir isim var yani kısacası iyi değilim ama doktorum yara kapanmış iyisin diyor yara kapandı ama ben bu işi yapiyorum iyi olmadan gidemem bu durumda ne yapmam lagzim

  • Op. Dr. Seher ŞİRİN

   Barış: Merhaba,
   klasik kıl dönmesi ameliyatları sonrası ağru uzun sürebilir. Yapılacak tek şey yeniden istirahat almak ama askeriyede çok sıcak bakılmaz. Geçmiş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
İletişim Bilgilerimiz*