Anasayfa / IDEA Klinik Online Randevu

IDEA Klinik Online Randevu

Idea doktor randevularınızı sadece telefon ile almak zorunda kalmadan, web sitemiz üzerinden online olarak alabilirsiniz. Randevu teyidi için, hasta kabul elemanlarımız size ulaşacaktır.

Online Randevu
 • Ad Soyad*
  0
 • Telefon*Size telefon ile dönüş yapılacağı için mutlaka numara belirtmelisiniz.
  1
 • Klinik Seçimi Yapınız*Lütfen seçim yapınız
  2
 • Şikayetiniz*
  3
 • Randevu Tarihi*
  4
 • Mesajınız*İletmek istediğiniz bir mesajınız varsa burayı kullanabilirsiniz.
  5
 • 6

Telefonla Randevu Almak İstiyorum?
Dileyen hastalarımız randevusunu ekibimize danışarak bilgi alarakta yapabilir. Bunun için size en yakın kliniğimiz yada hizmet almak istediğiniz doktorun görev yaptığı klinik telefonunu dilediğiniz zaman arayarak randevu alabilirsiniz. Idea telefon numaraları aşağıda yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm konulardan bizi arayabilirsiniz.

Idea’ta Muayene Ücretsi Alınmaz
Özel sağlık merkezi olmasına karşın SGK’lı hastalara da hizmet veren Idea Klinik SGK mensubu (SSK, Bağkur, Memur, Memur Emeklisi vs) hastalardan muayene ücreti alınmamaktadır. Varis, Hemoroid (Basur), Kıl Dönmesi, Anal Fissür (Makat Çatlağı), Ben Tedavisi, Hemanjiom, Yağ Bezesi ve Diğer makat hastalıklarının muayeneleri tüm kliniklerimizde ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Meme muayenesi ücretlidir. SGK’lı hastalara muayene ücretinde %50 indirim uygulanır.

SGK’lı Hastalara Tedavi Ücretlerinde %50 İndirim
Türkiye’de bir ilk olan ücretsiz muayeneye ek olarak SGK mensubu hastaların tedavi ücretleride %50 indirimli olarak yapılmaktadır. Kliniğimizde uygulanan tedavi ücretlerini öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız. https://www.ideaklinik.com.tr/tedavi-fiyatlari/

Türkiye’nin 4 İlinde 6 Klinik İle Hizmet Veriyoruz
İnsan sağlığına önem veren Idea 2004 yılında Bakırköy’de başladığı hizmetleri 3’ü İstanbul’da olmak üzere 6 klinik ile hizmet vermektedir. Son olarak Idea Bursa kliniği açılmıştır. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa için online randevu alabilirsiniz. Bu illere yakında oturanlarda muayene ve tedavi için gelip, aynı gün tedavi olup, geri dönebilmektedir. Bunun için size en yakın şubeyi arayarak bilgi almalısınız. Uzman ekibimiz sizi bilgilendirecek ve yönlendirecektir.

WhatsApp Destek
İletişim Bilgilerimiz*