IDEA Klinik, doktor randevularınızı sadece telefon ile almak zorunda kalmadan, web sitemiz üzerinden online olarak alabilirsiniz. Randevu teyidi için, hasta kabul elemanlarımız size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Not: (*) zorunlu alanlar.

  Telefonla Randevu Almak İstiyorum?
  Dileyen hastalarımız randevusunu ekibimize danışarak bilgi alarak da yapabilir. Bunun için size en yakın kliniğimiz yada hizmet almak istediğiniz doktorun görev yaptığı klinik telefonunu dilediğiniz zaman arayarak randevu alabilirsiniz. IDEA Klinik telefon numaraları bu sayfada yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm konulardan bizi arayabilirsiniz.

  SGK’lı Hastalara Tedavi Ücretlerinde %50 İndirim
  SGK mensubu hastaların tedavi ücretlerinde %50 indirim yapılmaktadır. Kliniğimizde uygulanan tedavi ücretlerini öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız. https://www.ideaklinik.com.tr/tedavi-fiyatlari/

  Türkiye’nin 5 İlinde 7 Klinik İle Hizmet Veriyoruz
  İnsan sağlığına önem veren IDEA Klinik 2004 yılında Bakırköy’de başladığı hizmetleri 3’ü İstanbul’da olmak üzere 6 klinik ile hizmet vermektedir. Son olarak IDEA Klinik Bursa kliniği açılmıştır. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa için online randevu alabilirsiniz. Bu illere yakında oturanlarda muayene ve tedavi için gelip, aynı gün tedavi olup, geri dönebilmektedir. Bunun için size en yakın şubeyi arayarak bilgi almalısınız. Uzman ekibimiz sizi bilgilendirecek ve yönlendirecektir.