online randevu tedavi ücretleri

Ameliyatsız Ben Tedavisi

Ben yani tıbbi ismiyle nevüs bebeklerden yetişkin insanlara tüm herkeste doğuştan ya da ergenlik döneminde ortaya çıkan iyi huylu cilt problemleridir. Dairesel ve oval şekillerde vücudun herhangi bir yerinde oluşabilirler.

Bazı insanların dudak ya da çenelerinde bulunan benler kişiye özel bir özellik katabilir. Bunun yanı sıra diğer insanlarda da rahatsız edici pozisyonda olabilirler. İnsan vücudunda 40 adet et beni gayet normal sayılabilmektedir.

Benlerin günümüzde henüz tam olarak neden oluştuğu hakkında bilimsel bir bilgi yoktur. Her ne kadar cilt kanserine yol açma ihtimali olsa da, bugün bu sebepten meydana gelen kanserden hayatını kaybeden kişi sayısı oldukça azdır.

Bu anlamda herhangi bir risk oluşturmamak ve hayati tehlikeye yol açmamak için mevcut benler çok geç olmadan erken bir zamanda aldırılabilir.

Ben Neden Olur?
Her ne kadar benlerin neden oluştuğu bilinmese de uzmanlar tarafından ortak tahminler bulunmaktadır. Cilde renk verme özelliği olan melanin isminde ki madde, melanoasit hücreleri tarafından oluşturulmaktadır. Normal şartlarda insan vücuduna eşit bir şekilde dağılarak rengini veren bu madde sebebi bilinmeyen bir şekilde gruplaşarak tek bir noktada buluştuğunda nevüs yani ben oluşumuna neden olmaktadır. Bu grubun yoğunluğuna göre de büyük ya da koyu renkli vakalar meydana gelebilir. Az önce de belirttiğimiz üzere benler saçlı deri ve genital bölge dahil olmak üzere vücudun tüm her yerinde ortaya çıkabilirler.

Benleri Aldırmak Gerekir mi?
Benler sabit renkte ve boyutta durduğunda herhangi bir risk oluşturmazlar. Fakat bulundukları noktada kayma, renk değişikliği veya büyüme farkedilirse mutlaka doktora başvurulması gerekmektedir. Bazı benler de düşük olasılıkla olsa da zaman içerisinde kendiliğinden küçülerek kaybolabilirler. Bir çok ben yeri itibariyle kişileri oldukça rahatsız edebilirler. Örneğin pantolonun kemer kısmına denk gelen benler sıkıştığından dolayı büyük ölçüde sorun oluşturabilir. Bu tarzda ki rahatsız edici benleri aldırmak doğru bir hamle olacaktır. Bunun dışında estetik olarak kötü görüntüye sebep olan benlerde aldırılabilir.

Ben Çeşitleri Nelerdir?
Renksiz, koyu renk, kabarık, yüzeysel, büyük, küçük, kıllı ve kılsız gibi insan vücudunda bir çok ben oluşabilir.

Ben Aldırma (Tedavisi) İçin Hangi Doktora / Bölüme Gidilmelidir?
Bir çok hastalık veya küçük problemler için gidilmesi gereken ayrı branş ve uzmanlar bulunur. Konu nevüs yani ben olunca gidebileceğiniz iki ayrı branş bulunmaktadır. Bunlar plastik cerrahi uzmanı ve genel cerrahi uzmanıdır. Bu branşlarda görev yapan uzmanlar ben tedavisi yapabilmektedir. Fakat bu noktada diğer önemli olan bir konu ise tedavinin hangi yöntemle ve nasıl yapıldığına dair bilgi sahibi olmaktır. Şöyle ki bazı doktorlar görev yaptıkları kurumun şartlarının teknolojiye uygun olmaması sebebiyle tedaviyi ameliyatlı yöntemlerle yapmaktadır. Fakat ben tedavisi ortalama 3-5 dakika içerisinde ameliyatsız herhangi bir kesi, dikiş, pansuman veya benzeri dezavantajlar olmadan mümkündür. Bu anlamda ameliyatsız yöntemlerle tedavi sağlayan plastik cerrahi ve genel cerrahi uzmanları tercih edilebilir.

SGK’lılara Ücretsiz Muayene!
İstanbul Bakırköy, Kadıköy, Şişli – Ankara Kızılay, İzmir Konak ve Bursa Nilüfer’de bulunan IDEA Kliniklerde ben muayenesi SGK’sı olan tüm hastalara tamamen ücretsiz yapılmakta olup, tedavisi de ameliyatsız yöntemlerle yalnızca 3 dakika da gerçekleştirilmektedir. Tedavisi içinde yine SGK’lılardan %50 indirimli tedavi ücreti talep edilmektedir.

Ben Tedavisi Nasıl Yapılır?
Geçmişten günümüze halk arasında ben aldırmak kanser yapar gibi bir inanış vardır. Fakat bu yalnızca rivayetten başka bir şey değildir. Alınmış olan benin kanser yapma olasılığı sıfırdır. Asıl vücut üzerinde duran benin kanserleşme riski daha fazladır. Yazımızın akışında bahsettiğimiz gibi ben aldırmak için ameliyatlı ve ameliyatsız yöntemler bulunmaktadır. Bu manada ameliyatsız yöntemlerin avantajları oldukça fazla olduğundan daha fazla tercih ve tavsiye edilmektedir.

Lazer: Yüzeysel yani kabarık olmayan benlerin tedavisinde önerdiğimiz ve tercih ettiğimiz yöntem elektrik enerjisinin ısı enerjisine dönüşmesine olanak tanıyan lazer yöntemidir. Bu cihaz aracılığıyla yapılan yüzeysel benlerin alınma işleminde başarı oranı yüksek olup, herhangi bir iz de kalmamaktadır.

Radyo frekans: Bir çok sağlık probleminin tedavisinde söz konusu olan radyo frekans nevüs tedavisinde de başarısını göstermektedir. Elektrik enerjisinin radyo dalgalarına dönüşmesi ile uygulanan bu yöntemde yüzeysel ve kabarık benler buharlaştırılarak yok edilir. 3 dakika kadar kısa bir sürede gerçekleştirilen bu işlem herhangi bir kesi, dikiş ya da pansuman gerektirmediğinden oldukça avantaj sağlar.

Bu bilimsel olan yöntemlerin dışında gerek internet gerekse çevreden benlerin yok edilmesi için çeşitli yöntemler öğrenilebilir. Örneğin evde uygulanabilecek ben tedavisi için bitkisel kürler bulunmaktadır. Aynı zaman da bir çok kişi de benlerini ip bağlayarak kendileri koparmaya çalışmaktadır. Bu yöntemler kesinlikle çağ dışı olup aynı zamanda risk oluşturabilirler. Bu sebeple denenmemeli ve asla benlerle oynanmamalıdır.

Ben Aldırmak İz Bırakır mı?
Bu sorunun cevabı uygulanacak olan yöntemle doğru orantılıdır. Yani direk olarak evet veya hayır demek son derece yanlış bir yanıttır. Örneğin ameliyat ile alınan benlerin yerinde dikiş izi kalacak ve benden daha fazla rahatsız edici bir görünüme sebep olabilmektedir. Fakat lazer ya da radyo frekans gibi yöntemlerle alınan benlerin yerinde herhangi bir iz kalmamakta ya da sivilce izinden çok daha belirsiz bir iz kalabilmektedir. Bu kalacak olan belli belirsiz iz sohbet mesafesinden anlaşılmayacak düzeydedir.

Ben Aldırdıktan Sonra İz Kalır mı?

Updated: 3 Nisan 2019 — 15:40

237 Soru Var

Doktora Sor
 1. EMRE DOGANGÜZEL

  Öncelikle İyi Günler Hocam Benım Yuz Kısmımda 2 Tane Ben(VENÜS) Var Bunları aldırmak istiyorum aldırdıktan sonra iz kalırmı öğrenmek istiyorum cevabınızı en kısa zamanda beklıyorum .
  EMRE DOĞANGÜZEL.

  1. Op. Dr. Ergun AYGÖREN

   Emre bey merhaba. Sohbet mesafesinden belli olmayacak belli belirsiz bir iz kalabilir.

 2. MELİS

  MERHABALAR BENİM YÜZÜMDE İNANİLAZ DERECEDE BEN VAR VE BEN BUNLARDAN ÇOK RAHATSIZ OLUYORUM TEDAVI COK UZUN SÜRERMİ

  1. Op. Dr. Seher ŞİRİN

   Ameliyatsız yöntemlerle tedavi uygulamaktayız. 1 seansta tedaviniz bitirilir. Buyrun gelin muayene edip bilgi verelim.

 3. Melek

  Iyi gunler bende de ben var et beni olarak biliyoruz ve rahatsizim yüzüm de olmasından ucret limi

  1. Op. Dr. Adil ALTINSOY

   Melek hanım ; merhaba
   Muayelerimiz ücretsizdir. Ben tedavilerimizi buharlaştırma yöntemi ile yapmaktayız. 0.5 mm kadar olan ilk ben 200 her eklenen ben için 100 er tl 1 cm e kadar olan ilk ben 300 her eklenen ben için 150 tl tedavi ücretimizdir. geçmiş olsun

   1. mahmut

    peki tek seferde biter mi?

    1. Atilla KAYA

     eğer kökü derin değilse biter.ama rotuşlar için ücret talep etmiyoruz

 4. ismail

  Merhaba, Bugün siyah ben aldırdım. Hizmetinizden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar

  1. Op. Dr. Seher ŞİRİN

   İsmail; Merahaba
   Teşekkür ederiz, Geçmiş olsun

  2. Edo

   Kardeşim bana bi mesaj atarmısın whatshap dan lütfen 0545 374 74 61

 5. tugba

  ben kanadığında kan durmaz diyorlar halk arasında öncelıkle bu dogru mudur?işlemın bir tehlıkesi var mıdır?

  1. Doktorunuz

   Tuğba hanım merhaba. Hiç bir ilgisi yok.

 6. Emel Erdoğan

  Selam benim göz kapağımda kirpiklerin içinde ven var aldırmak istiyorum büyüdü rahatsız ediyo size nasıl ulaşabilirim

  1. Op. Dr. Ergun AYGÖREN

   Emel; Merhaba
   Muayenelerimiz ücretsizdir. Radyofrekans yöntemleriyle tedavi etmekteyiz. Geçmiş olsun

 7. Semra

  Mrb benim gözümüm içinde ve dışında yüzümün bir kısmında bulut şekli ben var tedavisi varmı acaba

  1. Op. Dr. Seher ŞİRİN

   Semra; Merhaba
   0542 621 08 88 numaramıza resim atarsanız yardımcı olabiliriz. Geçmiş olsun

   1. Zeynep

    Göndersem banada bakabilirmisin benlerime

    1. Atilla KAYA

     evet bakabiliriz

 8. ali

  mrb kadıköyde şube var mı medikalartla burayı mı karıştırdım bana kadıköyde şube yok dediler bakırköyde varmış sadece

  1. Doktorunuz

   Ali; Merhaba
   Medicalart ile bir bağlantımız yoktur. İstanbul’da Bakırköy, Kadıköy ve Şişli’de şubelerimiz vardır. Geçmiş olsun.

 9. ercan

  merhaba hocam iyi günler iyi çalışmalar elimin tam üstünde kestane büyüklügünde bir dogum lekesi var. nasıl bir operasyon gereklidir. tahminen ne kadar bir ücret tutar.tedavi süresi ne kadardır.

  1. Genel Cerrahi Uzm Op Dr SEHER ŞİRİN

   Merhaba;
   Öncelikle muayene olmanız gerekir. Elinizdeki lekenin görüntüsünü 542 621 08 88 numaramıza atarsanız tedavi hakkında sizi bilgilendireceğiz. Geçmiş olsun

 10. hüseyin

  iyi günler vücudumdan ben aldırmak istiyorum fiyatını ve ben alındıktan
  1-2 saat sonra araba kullanabilecek miyim, başka bir ilden ankarada ki şubenize gelmek istiyorum yani ilaç ya da anestezi falan verilecek mi bana. bandaj falan kullanacak mıyım cumartesi beni aldırsam pazartesi bandajsız şekilde işe gidebilir miyim. ben 4-5 mm civarında
  lütfen mail ile cevaplayınız

  1. Genel Cerrahi Uzm Op DR Adil ALTUNSOY

   MERHABA;
   Herhangi bir anezteziye gerek olmadan tedaviniz yaklaşık 2 dakika sürüp, beninizi aldırdıktan hemen sonra günlük yaşantınıza geri dönüş yapar işinize dönebilirsiniz. Bnadaja ve pansumana gerek olmaz. Karar verirseniz 312 431 75 47 numaramızı arayarak iletişime geçebilirsiniz. Geçmiş olsun

 11. ece

  benim dudağımın ortasında ben var çok rahatsız oluyorum bir sorun olurmu ameliyatlımı

  1. Genel Cerrahi Uzm Op Dr Seher ŞİRİN

   Merhaba;
   Benleri radyofrekans yöntemiyle yapıyoruz. 542 621 08 88 numaramıza görüntü yollarsanız inceleyip size geri dönüş sağlayıp bilgi verebiliriz. Geçmiş olsun

 12. ayşe

  merhaba suratımda küçük küçük benler bulunmakta bunlardan nasıl kurtulabilirim ?

  1. Doktorunuz

   Kendi yapacaklarınızla kurtulamazsınız, gelirseni her birini 1-2 dakikada kalıcı olarak yok edebiliriz.

 13. Pınar

  merhabalar benim yüzümde 2-3mm çapında oldukça fazla ben bulunmakta bunlar et beni değil fiyat konusunda bilgi alabilir miyim? Ayrıca muayeneye geldiğim gün aldırmak mümkün müdür şehir dışından geleceğim de

 14. Ayşe

  Merhaba, Sgklı hasta tedavi ücretinin %50 indirimli olacağını belirtmişsiniz. Doğru mu anlıyorum, 5 küçük ben aldırma işleminin normal ücreti 500 tl iken sgklı hasta 250 mi ödeyecek?

  1. Atilla KAYA

   hayır o şekilde hesaplanmıyor.sgk lı hastalarda 0,5 mm ye kadar olan benler de ilk ben 200 tl,sonraki her ben 100 tl,sgk nız yoksa bu ücretlerin 2 katını ödersiniz

 15. oğuzhan

  deri altı beni aldırmanın fiyatı nedir ? 1 tane

  1. Atilla KAYA

   Merhaba
   ben tedavisi ücretlerine bu linkten bakabilirsiniz.http://www.bentedavisi.org/ben-tedavi-fiyatlari

 16. Yeşim

  Uzun bir araştırma sonucu ideakliniğe tesadüfen rastladım ve ücretsiz muayene mi oldum…güler yüzlü kadrosu ve mükemmel doktorları sayesinde kolumdaki benleri radyofrekans yöntemiyle aldırdım…iyiki aldırmışim çookk memnunum…hiç bir iz kalmadı…iyileşme süreci var tabiki..düzenli olarak işlem sonrası verilen kremimi ve kantaron yağı kullandım…yaralardan eser yok şuan…hiç tereddüt etmeyin hiç bişey olmuyo…tabi önce muayenenizi olun..

 17. Mıne

  Merhabalar benimde yüzümde beni rahatsız eden yüzeysel olarak geçiyor sanırım deri altı siyah benim var.daha once baska biyerde aldırmıştım 2dk lik Bi operasyondu.ama tekrar cikti.bunun sebebi nedir ve bundan tamamen kurtulma şansım var mı ? Tesekkurler..

  1. Atilla KAYA

   tam olarak kökü alınamamış olabilir.bu tür benlerde en iyi yaklaşım Rf ile tedavidir.en uygun şekilde alıp çukurluk oluşturmayacak şekilde rf ile gerekirse tekrar rötuş yapmaktır

 18. Doğan

  Merhaba acaba ben tedavisi için herhangi bi yaş sınırı varmı bide gözün hemen yanındaki beni aldırmak mümkünmü ve son olaraktan ufak yane noktadan bırazdaha büyük benler aldırmak mümkünmü acaba

  1. Atilla KAYA

   her yaşta ve her büyüklükte ben alınabilir.

 19. Mustafa

  Merhaba;
  Muayene olmak istiyorum fakat SGK lı değilim. SGK dışındaki kurumlar ile anlaşmanız var mı ?

  1. Atilla KAYA

   özel sigortanız varsa biz size fatura ederiz,sizde bağlı olduğunuz kurumdan alabilirsiniz.
   Op.Dr.Nizam Kurtdere

 20. Gözde

  Merhabalar benimde yüzümde cok sayida yüzeysel dediginiz kahverengi renkte benler var cil gibi heres cil diyo ve ben bunlardan cok rahatsiz oluyorum bana yardimci olurmusunuz lütfen

  1. Atilla KAYA

   0532 152 26 75 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 21. Zekiye

  Merhabalar
  Benimde yüzümde ikitane yan yana ben var bunlar et ben değil deride kabarık benlerden. Aldırmak için devlet hastanesi plastik cerrahiye gittim alinir ama iz kalır dikişli yapılcak dedi.ben dikişli istemiyorum.dikis izi kalmasın.bana nasıl yardımcı olabilirsiniz bu konuda?ayrica ssklı çalışıyorum ne kadar ücret öderim?

  1. Atilla KAYA

   ciltten kabarık ise Rf yada plazma ile tedavi edilirse farkedilir iz kalmaz.size en yakın kliniğimizden randevu alarak tedavinizi yaptırabilirsiniz

 22. Emre

  Hocam iyi calismalar şehir dışından gelmeyi düşünüyorum randevu almamiza gerek var mi almadan da aynı gün içinde geri donebilirmiyiz yüzümde 10 dan fazla irili küçüklü ben var bunların hepsini aynı gün içinde aldirabilirmiyim teşekkür ederim iyi calismalar

  1. Atilla KAYA

   randevu alırsanız daha iyi olur.beklemek zorunda kalmazsınız.aynı gün içinde tedavi edebiliriz

   1. Emre

    Cevabınız için tesekkur ederim numaranızı üsteki konuşmalardan aldım önümüzdeki hafta için randevu almak için arayacagim iyi calismalar kolay gelsin

 23. Adnan

  Merhaba kolay gelsin! hocam benim yanagimda bir ben var ve burnumun üzerinde et beni gibi bisey var bunu sildirebilirmiyim tesekkür ediyorum iyi calismalar..

  1. Atilla KAYA

   evet tedavi edilebilir.ciltten kabarık benleri RF yada plazma yöntemi ile ile tedavi ediyoruz

 24. Nurullah

  İyi günler yüzümün sol tarafında ve sol gözümün etrafında topluluk halinde kahverengi yüzeysel benler var yardımcı olurmusunuz

  1. Atilla KAYA

   tedavinizi yapabiliriz.topluluk halinde ise siğil olabilir.gerek ben gerek siğil farketmez her ikisinide tedavi edebiliriz

 25. Merve

  Hocam merhaba benim benlerim et beni şeklinde degil de daha çok kahverengi deri altında olan benlerden ama ben çok rahatsız oluyorum . Kahverengi benlerin tedavisi varmı

  1. Atilla KAYA

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

   1. Sibel Gülsün

    Merhaba hocam . Benim de sol yanağında kahverengi bir ben var. Ama et beni değil. Acaba iz kalır mı?

    1. Atilla KAYA

     05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim
     Op.Dr.Atilla Kaya

 26. Mehmet Tarık

  Merhaba ensemde yaklaşık 8 adet et beni mevcut bunları aldırmak istiyorum traş olurken bana çok fazla engel oluyor Ankara’da yeriniz nerdedir birde ücret hakkında bilgi verirmisiniz sağlık güvencem SGK saygılar

  1. Atilla KAYA

   Ankara iletişim bilgilerimiz:Türkkonut – Yener İş Hanı Atatürk Bulvarı No:81 Kat:5 D:16 Kızılay – ANKARA
   Tel: 0312 431 75 47 – 0312 431 95 47
   GSM & WhatsApp: 0505 119 36 90
   ücret için şu linke bakınız:http://www.bentedavisi.com/ben-tedavi-fiyatlari

 27. Sema

  İyi günler. Benim yüzümde iki tane ben var, siyah ben et beni gibi çıkıntılı. En iyi yöntem hangisi?

  1. Atilla KAYA

   kabarık benlerde en iyi yöntem RF ile buharlaştırmadır

 28. merve

  Kadikoy kliniğinizde ben tedavisi yapıyor musunuz?

  1. Atilla KAYA

   evet tüm klinkleirmizde ben tedavisi yapılıyor

 29. Sinem

  Merhaba. Çenemde küçük bir ben var beni rahatsız etmeye başladı aldırmak istiyorum ankarada şubeniz var mı?

  1. Atilla KAYA

   aldırabilirsiniz.var.iletişim için:Adres: Atatürk Bulvarı No:81/5 Kızılay – ANKARA
   TEL: 0312 431 75 47 – 0312 431 95 47
   GSM: 0505 119 36 90

 30. Mehmet

  Benimde kasimda büyük benim var aldırmak istiyorum Esenyurt a yakın yeriniz varmı

  1. Atilla KAYA

   Bakırköy şubemize gelebilirsiniz.iletişim için:Zeytinlik mahallesi. Yakut sokak. No:24 Kat:3 Bakırköy – İstanbul
   TEL: 0212 542 08 88 – 0212 572 72 65
   GSM: 0542 621 08 88

 31. ibrahim

  Merhaba hocam. sırtımda aldırmak istediğim 2 tane ben var.

  bana mailim üzerinden detaylı bilgilendirme yaparmısınız

  fiyat nedir (öğrenciyim), randevu gerekli mi, tek seansta hallolur mu

  eğer arzu ederseniz sırtımdaki benlerin fotoğrafını da atabilirim

  1. Atilla KAYA

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderebilirsiniz

 32. Mehmet

  Merhaba,
  Yüzümde yüzeyden kabarık benlerim var. RF ile tedavi olsam yara izi ne kadar sürede geçer. Yüzümde yaralarla dolaşmak istemiyorum

  1. Atilla KAYA

   15 gün kadar sürebilir.ama kişisel iyileşme sürecinize göre bu süreç çok değişebilir

 33. eda

  merhabalar sağ kaşımın arasında ben var kabarık etli bir ben bu sızın yontem ıle tedavi oldugumda kaşlarım zarar görür mü teşekkürler

  1. Atilla KAYA

   RF yöntemi ile tedavi edersek kaşlarınız etkilenmez.

 34. yakup

  makat bolgemde kucuk kucuk benler var gittikçe artıyor nasıl bır tedavi önerirsiniz ücret ne olur?

  1. Atilla KAYA

   makat bölgesindeki ben gibi görünen oluşumlar kondilom yani siğildir.çok bulaşıcıdır,hızlı yayılır.ücret için muayene ile değerlendirmek gerekir. kondiolmu RF ile tedavi ediyoruz,Rf yöntemi ile tedavide çevre doku hasarlanmadığı için iyileşme çok daha kolay oluyor.ücretler için şu linke bakınız.https://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri-bilgisi.html

 35. Melike

  Merhaba , Ben 17 yaşındayım ve yüzümdeki bazı kahverengi benleri aldırmak istiyorum , bi yaş kısıtlaması var mı sorun teşkil eder mi

  1. Atilla KAYA

   her yaşta ben tedavisi yapılabilir

 36. büşra

  merhaba hocam boynumda küçük küçük çok sayıda et benleri mevcut.yaklaşık 100 adet vardır tek seansta bunlardan kurtulabilirmiyim van da yaşıyorum gidip gelmek zor olacak ve ücret bilgisi verirseniz hazırlklı gelmek için şimdiden teşekkür ederim.

  1. Atilla KAYA

   tek seansta tedavi edebiliriz.05426210888 nolu telefonla iletişime geçerseniz fiat konusunda bilgilendirebiliriz

 37. emre

  ellerimde siğiller var tek seansta tedavi olabilirmiyim bitiş garantisi veriyormusunuz?

  1. Atilla KAYA

   varolanları tedavi edebiliriz ama yenilerinin çıkmayacağının garantisi verilemez

 38. Arda

  Merhabalar efendim. Yüzümde çok rahatsız olduğum ben var. Benimi aldırmak istiyorum et beni değil deri altında. Bazıları kanser olabilirsin falan diyorlar ve bu da beni epey bir korkuya düşürdü açıkcası. Daha sonra benler alındıktan sonra yara vesayre bir durum oluşuyor mu?

  1. Atilla KAYA

   benin alındığı yerde benin büyüklüğü kadar yara alanı olur.

 39. Canan

  Merhaba hocam 10 sene önce alnımda ben oluştu şuan beni çok rahatsız etti ve büyüdüğünü hissediyorum. Aldırmak istiyorum ama iz kalmasından korkuyorum ve beni aldırırsam ne kadar sürede tamamen geçer.

  1. Atilla KAYA

   iz oluşmasında benin büyüklüğü,derinliği önemli.en az iz RF ile tedavide kalır.iyileşme süreci bünyenize bağlı

 40. Davut özdemir

  Merhaba yeriniz nerde ve randevu almak gerekiyormu

  1. Atilla KAYA

   size en yakın kliniğimize bu linkten ulaşabilirsiniz.https://www.ideaklinik.com.tr/iletisim/ randevu almanızda fayda var

 41. emrah

  Merhaba benim vucudumda cok sayida ben bulunmakta yardimci olursaniz

  1. Atilla KAYA

   https://www.ideaklinik.com.tr/iletisim/ bu linkten size en yakın kliniğimize giderseniz tedaviniz yapılır

 42. emin

  merhaba hocam benlerimde kaşıntı oluyor tehlıkelımıdır?

  1. Atilla KAYA

   tehlikeli demek doğru olmaz,ama tedavi ettirmek gerekir.

 43. Arzu

  iyi gunler benim yzumde kucuk nokta gbi bnler var ve bunlardn cok ragatsz oluyorum bu benleri aldirsam iz kalirmi ve sis yuzun hangi bolgelerinde ki benleri aliyosunuz

  1. Atilla KAYA

   ben tedavisine yönelik tüm teknolojiye sahibiz,benlerinizi değerlendirip en uygun yöntemle tedavinizi yapabiliriz.tüm benleri tedavi ediyoruz.05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz daha net bilgilendirebiliriz.

 44. Damla naz

  http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/761199/Sanal_hastane_zinciri_ile_haksiz_kazanc.html

  Bu haberlerle ilgili yorumlariniz nelerdir. Aklimda suphe uyandirdi eger asilsizsa lutfen belirtiniz

  1. Atilla KAYA

   saçma sapan,para karşılığı yaptırılmış bir haberdi.Sağlık Bakanlığı gerekli incelemeleri yapmıştır ve çalışmalarımıza devam ediyoruz.Haberi yaptıran rakibimiz Dr.Mustafa Bolat idi,ne yazık ki kendi içinde bulunduğu sistemi batağa sürüklemiş ve kapatmak zorunda kalmıştır.

 45. Seher

  Merhaba yüzümde 2 tane ben var ama et ben gibi değil sanki derinin altında devamı var gibi bunlardan çok rahatsız oluyorum nasıl bir tedavi yöntemi vardır ? Teşekkürler

  1. Atilla KAYA

   bu tür benler RF ile tedavi edilebilir ama en doğru yönteme muayene ile karar verilir

 46. Can

  Merhaba yaklasık 2 ay kliniğinizde ben aldırdim.Hafif cukurluk var ama daha önemlisi hala koyu kırmızi bir sekilde duruyor.Ortasindada hafif siyahlik var gibi.Ne yapmaliyim ?

  1. Atilla KAYA

   çukurluk oluşmaması için mümkün olduğunca yüzeyel çalışıyoruz,rotuş için kontrole gelebiirsiniz

 47. Soner

  Merhaba benim cenemde ben var bide yanagımda bene benzeyen bi leke var bu iz kalmadan tedavi edilebilirmi

  1. Atilla KAYA

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 48. Abdullah Çetin

  Merhabalar benim boyun kısmı ve koltuk altında olan yaklaşık 60 adet ben var bunlardan kurtulmak istiyorum ankarada şubeniz varmı sgk lilardan ücret aliniyormu alınıyorsa fiyat ne tutar

  1. Atilla KAYA

   Ankara da şubemiz var.ben tedavi ücerteleri için bu linke bakabilirsiniz.https://www.bentedavisi.com/ben-tedavi-fiyatlari

 49. Izlem Guzel

  Benim yüzümde 3 küçük ben var.Et beni değiller.Gittigim iki estetisyen yakmayı gereksiz bulup,işlem yapmadilar.Ama ben benlerimi sevmiyorum.Siz yardımcı olur musunuz,emin olmak isterim.Tesekkurler.

  1. Atilla KAYA

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin,değerlendirelim,RF,laser yada plazma ile tedavi edebiliriz.

 50. Mehmet bilal

  Merhaba beni ulaşa bilirmisiniz 05444073861

  1. Atilla KAYA

   size ulaşacaklar

 51. murat

  Merhaba benim ust dudagimda bir ben var bu rf ile tedavi edilirse bu bolgede eskisi gibi biyik cikar mi

  1. Atilla KAYA

   özellikle sakal-bıyık bölgesinde en iyi tedavi yöntemi RF dir.05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderebilirsiniz

 52. Güler

  Merhaba koyu yara izleri ve güneş lekeleri yok ediyormusunuz bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekürler

  1. Atilla KAYA

   hayır tedavi etmiyoruz,

 53. Kemal

  Kolay gelsin benimde yuzumde 8 10 tane ben var ucret ve tedavi konusunda yardimci olursaniz sevinirim

  1. Atilla KAYA

   ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz.RF,laser,plazma..gelirseniz en uygun yöntemle tedavinizi yapabiliriz.ücretler için şu linke bakabilirsiniz.http://www.bentedavisi.com/ben-tedavi-fiyatlari,05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderebilirsiniz

 54. Anıl

  Merhaba daha önce bakırköy kliniginizde ben aldirmistim rötus icin tekrar gelmeyi düşnüyorum.Rötus icin ücret ödemiyoruz degil mi ?

  1. Atilla KAYA

   hayır rötuş ücretsizdir,gelebilirsiniz

 55. Ezo

  Bursa’da nerde şubeniz var acaba? Bağkur geçerli mi ben alırmada?

  1. Atilla KAYA

   0532 152 26 75,Bursa şube ile bu telefondan iletişim kurabilirsiniz.Cumhuriyet Mahallesi Yağmur Sokak Cadde 224 Sitesi B Blok D5 Nilüfer / BURSA

 56. Fulya

  Merhaba benim yüzümde aldırmak istediğim üç ben var ama küçük ve et beni değil onları da aldirabiliyor muyuz. Teşekkürler

  1. Atilla KAYA

   tüm benleri tedavi edebiliyoruz

 57. Okan

  Merhabalar
  Yüzümde 20 ye yakın kahve regi küçük benler var. Bunları aldırırsam izi kalır mı? Tahmini aldırma ücreti ne kadar olur en kısa sürede aldırmam lazım gittikçe çoğaliyolar aldırırsam tekrar çıkarlar mı eğer tekrar çıkmasa en kısa sürede aldırtmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

  1. Atilla KAYA

   05426210888 nolu telefona whtsapptan fotoğraf gönderirseniz durumunuzu değerlendirebiliriz.ben oluşmasında güneş etkendir.korunmanız gerekir.

 58. Toprak

  Merhaba. Benim yüzümde dokunduğum zaman sivilce şişi büyüklüğünde benler var. Aldırmak istiyorum iz kalmasından çok korkuyorum çünkü ikisi de yüzümün merkezinde

  1. Atilla KAYA

   ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz.05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 59. Nursel

  Oncelikle İyi geceler benim dudakla çene arasında siyah koyu kahve dogum lekelesine benzer ama 5 yasımdayken yara sonrası kalan derinin içinde benler var artık yoruldum bu goruntuden lazerle silinebilirmiyım hocam yardımcı olursanız sevinirim İzmirdeyim.

  1. Atilla KAYA

   0542 295 52 54 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz değerlendirebiliriz

 60. Unknow

  Yüzümde 5 tane yüzeysel ben var bir tanesi yüzeysel ama şimdi biraz kabarık duruyor (elimle dokununca fark ediliyor) aldırmak istiyorum.Yaş aralığı var mı ve ücret ne kadar

  1. Atilla KAYA

   her yaşta ben tedavi edilebilir.ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz,muayene ile değerlendirip en uygun yöntemle tedavinizi yapabiliriz.ücretler için şu linke bakınız.https://www.bentedavisi.com/ben-tedavi-fiyatlari

 61. Murat

  Hocam yuzumde yuzeysel olarak nokta seklinde acik kahverengi tonunda cok kucuk 3 adet sevmedigim ben var cok yakin mesafeden gorunuyor ama ben sevmiyorum iz kalmayacak sekilde kaybolmasini istiyorum fondoten cok rahat kapatir ama bir erkek olarak fondoten kullanmak istemem yardimci olursaniz sevinirim ankarada yasiyorum kimileri tekrar cikar diyor tekrarliyacaksa yaptirmak mantikli gelmiyor

  1. Atilla KAYA

   tekrarlamaması için güneşten korunmanız gerekiyor,güneşten korunmazsanız zaten yeni benlerde oluşabilir

 62. Ali Birtek

  Hocam merhaba benim yüzümde yüzeysel olarak yaklaşık 10 tane siyah nokta gibi benler var bunların silinmesi ne kadar sürer ve istanbulda ki kiliniginize nasıl ulaşabilirim.

  1. Atilla KAYA

   tedavi yöntemine göre değişir,yöntem muayene ile belirlenir.laser ile tedavide birkeç seans sürebilir.RF yada plazmada tek seans yeterli olabilir.

 63. Nur

  Kliniğinizde ben aldırdım aldırdığım yerde beyaz kabarıklık oluştu tehlikeli bi durum mu?

  1. Atilla KAYA

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderebilir yada kontrole gelebilirsiniz

 64. Simge

  Merhaba ben 17 yaşındayım ve yüzümde et beni değil normal yanağımda ben var ve lazerle yaktırmak istiyorum fakat yaşım sorun olurmu ve ücreti ne kadar olur

  1. Atilla KAYA

   her yaşta ben tedavisi yapılabilir,sorun olmaz.ücretler için şu linke bakınız.https://www.bentedavisi.com/ben-tedavi-fiyatlari

 65. Erdinç

  kadiköy şubeniz cumartesi günleri çalışıyor mu?

  1. Atilla KAYA

   evet çalışıyor

 66. Neşe

  Merhabalar benim de sorum şu ki ;
  Vucudumda olan et benleri oldukça var ve ben aldırsam sakıncası var mıdır ? Ve fiyat olarak ne kadar

  1. Atilla KAYA

   et benkerini büyümeden tedavi ettirmenizde fayda var,ne kadar küçükken tedavi edilirse o kadar az iz kalır.sakıncası olmaz.ücretler için şu linke bakabilirsiniz.https://www.bentedavisi.com/ben-tedavi-fiyatlari

 67. Gül

  Merhaba ben size fotosunu atsam watsaptan
  4 tane deri benim var.Aldırmak istediğim.

  1. Atilla KAYA

   05426210888 nolu telefona whatsaptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 68. ceyda

  Merhaba efendim yuzumde bir cok ben var ve oldukca rahatsiz edici aldirmak istiyorum izmirdeki yeriniz nerde yesil kartim var fiyat nekadardan baslar

  1. Atilla KAYA

   0542 295 52 54 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.ben tedavisi ücretleri için şu linke bakınız.https://www.bentedavisi.com/ben-tedavi-fiyatlari

 69. Deniz

  Merhaba, şimdi yaz sezonunda olduğumuz için ben aldırmak, denize girmek ve güneş ışınları bakımından sıkıntı yaratır mı ? Teşekkürler

  1. Atilla KAYA

   korunursanız sorun olmaz

 70. Pınar

  hocam benim koltuk altımda kabarık ben var geçen gün kanadı şuan bir şey yok aldırmam mümkün mü

  1. Atilla KAYA

   aldırmanız iyi olur

 71. Ayşe

  Anlımda ben var ve bu durumdan rahatsız olduğum için aldırmak istiyorum fakat çevremdeki insanlar aldırırsan leke oşır diyorşar benimi aldırırsam leke kalır mı?

  1. Atilla KAYA

   laser yada RF ile aldırırsanız farkedilir bir iz kalmaz

 72. HÜLYA

  14 yaşındayım ve burnumda bir ben var, onu lazerle sildirmek istiyorum. Herhangi bir sorun olur mu?

  1. Atilla KAYA

   her yaşta ben tedavii yapılabilir.ama ebeveynlerinin izin vermesi gerekir

 73. cahid

  Karım 32 yaşında dudağı ile derisinin arasında ben var. Aldırmak istiyoruz.

  1. Atilla KAYA

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim,tedavisini yapabiliriz

 74. Ebru

  Merhaba benim sikayetim ben degil yuzumdeki etle deri arasindaki yag bezeleri goz cevremde elmacik yanagimda beyaz ve sert bazen tirnaklayinca cikio bunun icin ne yapmam gerek kesin sonuc icin hangi bolume gitmeliyim

  1. Atilla KAYA

   evet tedavi edebiliyoruz.gelirseniz tedavinizi yapabiliriz,05426210888 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz

 75. Mihriban

  Merhaba. Benim sırtımda et benleri çıkmaya başladı yaşım 21. Annemde de oldukça fazla var. Annemde benim doğumumdan sonra çıkmaya başlamış. Bir çok yere gittik ama genetik çaresi yok dediler. Ne yapabiliriz yardımcı olur musunuz?

  1. Atilla KAYA

   tedavi ettirmekten başka seçenek yok,hızla çoğalıyorsa siğil de olabilir

 76. Dilan

  Benim yüzümde benler var cok rahatsız oluyorum midem bulanio kendimdem bazen allaha dua ediorum kaybolsunlar ama duymuyo beni yuzmumdeki bu seyleri aldirmak istiyorum bana yardimci olun lutfenn

  1. Atilla KAYA

   gelirseniz muayene ile değerlendirip en uygun yöntemle tedavinizi yapabiliriz.05426210888 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz

 77. Bensu

  Merhaba benim yüzümde 15 taneye yaklaşık ben var kücük benler bunları aldırmak istiyorum polislik sınavına giricegim her hangi bir iz kalırmı. Gözümün kenarında var büyük ben kayma vb olurmu? Ve fiyat nedir??

  1. Atilla KAYA

   tedavinizi yapabiliriz,ancak sınava ne zaman gireceksiniz.iyileşme süreci için önemli.

 78. Çisem ünlü

  Merhabalar öncelikle vücudumda dağınık olarak ama çok sayıda benim mevcut ve bunlardan uzun yıllardır rahatsızım nasıl bi işlem gerçekleştirebiliriz

  1. Atilla KAYA

   gelirseniz muayene ile değerlendirip en uygun yöntemle tedavinizi yapabiliriz

 79. Fırkan

  Merhabalar yüzümde ve boğazımda benler var fotoğraf atsam yardımcı olurmusumuz acaba

  1. Atilla KAYA

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderebilirsiniz

 80. teknikeryum

  hocam size resimde yolladim testis altinda et beni gibi cikintilar vardi ben bunlardan birini kasirken yoldum koptu yani sonra yara oldu 2 hafta gecmedi doktorum gecer dedi dermatalog doktor …. (ilaç terimleri yasak olduğu için kaldırılmıştır.) kremine kadar kullandim malesef suan 4 hafta ve gecmedi ne yapmak lazim en fazla 0.5 mm bilemediniz 1 cm lik bir yara ortasi delik gibi oyle duruyor kapanmiyor

  1. Atilla KAYA

   o çıkıntılar kondilom olabilir.bir an önce muayene olup tedavi olmalısınız

 81. Volkan

  Bazı benlerde rötuş yapıyorsunuz diyorsunuz. O bölgedeki ben kökten temizlenmezse RF yöntemi ile o zaman tehlike yaratmaz mı sonuçta ufak bir melenoma olsa kişiye tehlike yaratmaz mı? Bir de patalojik parça almanız gereken benleri nasıl alıyorsunuz ?

  1. Atilla KAYA

   biopsi için parça alımı benin yapısına göre değişir.parça uygun şekilde alındıktan sonra tedavi RF ile tedavi yapılır

 82. azra

  yaş sınırı var mıdır yani 18 yaşından küçüklere de yapılanilir mi velisi ile birlikte

  1. Atilla KAYA

   evet yapılabilir.ben tedavisinde yaş sınırı yok

 83. Furkan

  Hocam 1 tane ensemde keloit,3 tanede normal benim var fiyatını öğrenebilir miyim

  1. Atilla KAYA

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin,değerlendirelim.eğer keloid oluşumu varsa sizin tedavinizde dikkatli olmak gerekir

 84. melike

  merhaba. 5 aylık oğlum var. kafasında oğlumun avuç içi büyüklüğünde siyah renkli beni var. bunun için için hangi tedavi yöntemi uygulanır. lazer yapmak için ufak mı. lazer yapılırsa kafasında saçlar zarar görür mü. kısaca bilgilendirirmisiniz.

  1. Doktorunuz

   saçlı deriye laser uygulamak doğru değil,saçların dökülmesine ve bir daha çıkmamasına neden olabilir.05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 85. Ayşen Öncüoğlu Güngör

  Merhaba
  Burnumun tam ucunda büyümekte olan 5_6 mm çapında bir et beni var. Yıl boyu süren alerjik rinit hastasıyım ve sürekli burnumu silmek zorundayım. Benimi her gören doktor ameliyatla alınmalı diyor ancak çok fazla burun ucunda olduğu için burun deliklerinde asitemerik bur durum olabilir ve bunun sağ tarafa çekebilir dediler. Siz görseniz bunu RF ile alabilir miyiz ve ayrıca bunu patolojiye gönderebilir miyiz? Bana maliyeti ne olur?

  1. Doktorunuz

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 86. Mustafa

  Alt göz kapağımda göze yakın yerde 3 mm lik bir ben var lazer ve radyo frekans ile almak sorun yaratır mı

  1. Doktorunuz

   göze yakın benler de genellikle RF ile tedavi tercih edilir.sorunsuz bir şekilde alınabilir

 87. Müge

  Merhabalar burnumun ustunde acik kahverengi çıkıntı var benmi bilmiyorum bunla ilgili islem yapabiliyor musunuz?

  1. Doktorunuz

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz durumunuzu değerlendirebiliriz

 88. mükerrem

  Merhaba,
  benlerin alınması başka yerde çoğalmasına neden olur diye bir bilgi edinmiştiç-m. Doğru mudur?

  1. Doktorunuz

   hayır doğru değil.ben bulaşmaz,yayılmaz.bene yatkın biriyseniz yenileri çıkar ama bu yayılma değildir.siğil bulaşır ve yayılır

 89. Anon

  Hocam merhaba ben yüzümden yaklaşık 26 27 adet beni rf ile aldırmıştım ilk başta suratımın her yeri delik deşikti lazer tedavisi uygulamadıgım için çok pişman olmuştum.

  İzleri falan geçti çok şükür ama 5 tanesi falan yeniden belirdi 3 4 adette yeni ben oluştu.

  Sigortam yok malesef rötuş olmak istiyorum ve yeni benleride lazer ile tedavi olmak istiyorum veya yeni yöntemleriniz var ise bilgi almak istiyorum? Cevaplarsanız çok sevinirim hocam..

  1. Doktorunuz

   yeniden beliren benlerinize rötuş yapabiliriz.yeni oluşan benlerinizi de RF,laser yada plazma yöntemi ile tedavi edebiliriz

 90. Castiel

  Merhaba. Size bir resmimi göndersem , yardımcı olur musunuz? Ankara’da ikamet ediyorum.

  1. Doktorunuz

   0505 119 36 90 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderebilirsiniz

 91. Azra

  Merhaba burnumun üst kısmında, yan duvarinda ve içinde benlerim var. Bunların alımı nasıl oluyor. Özellikle burnun iç kısmındakini nasıl alabilirsiniz.

  1. Doktorunuz

   merhaba Azra hanım,
   bu tür benler de en uygun tedavi yöntemi RF ile tedavidir.05426210888 nolu telefona fotoğraf gönderirseniz daha net bilgilendirebilirim

 92. zozan kahraman

  merhaba yuzumde 3 tane ben var benler cok hafif deriden kabark elinle ustunde gectiginde fark edilecek kadar hangi yontemle tedavi olmam lazim ve sakal bölgesi olan beni aldirmasinda sonra sakal cikar mi bölgede ve iz kalir mi önereceginiz tedavide yada sonradan geri cika bilme ihtimali var mi

  1. Doktorunuz

   merhaba Zozan Bey
   özellikle sakal bölgesindeki benlerin tedavisi RF ile yapılmalı,laser ile yapılırsa kıllarınız dökülebilir.

 93. İbrahim

  Hocam merhaba serce parmagımda yillar evvel nasır çıkmıstı. Bantla yok ettim ama tekrar aynı yerden çıktı. Bu tekrar eden bir rahatsızlik mi ?

  1. Doktorunuz

   merhaba İbrahim bey
   ayakkabı tarzınızı değiştirmezseniz,dar,yada geniş ayakkabılar giyerseniz hep aynı nokta basıya maruz kalırsa nasır oluşabilir.nasır tedavisi yapıldıktan sonra ayakkabı stilinizi değiştirmelisiniz

 94. oğuz

  Merhabalar,Hocam burnumun üstünde 1 adet kabarik bir adet yüzeysel ben var burundan ben aldirmak sıkıntı oluyor mu ? Devlet hastanesine gittiğimde iz kalacagını soylediler baska bir tedavi yok sandım o kadar emin söylediki 😊 inş oluyordur bekliyorum..

  1. Doktorunuz

   ben tedavisinde tüm teknolojilere sahibiz,eğer cerrahi tedavi yapılırsa çok iz kalır.ama RF laser yada plazma ile tedavi edilirse sohbet mesafesinden çıplak gözle farkedileyemeyecek kadar iz kalır

 95. cemal

  hocam merhabalar, benim vücudumda oldukça fazla sayıda ve büyük ben bulunmakta. fakat bu benler videodaki gibi et benleri değil. deride bulunan yüzeysel benler. bu konuda nasıl bir tedavi görülebilir? cevabınızı bekliyorum.

  1. Doktorunuz

   en azından birkaçının fotoğrafını 05426210888 nolu telefona whatsapptan gönderirseniz durumunuzu daha net değerlendirip tedavi hakkında bilgilendirebilirim.ben tedavisine yönelik laser,RF,plazma gibi her tür teknolojiye sahibiz gelirseniz en uygun yöntemle tedavinizi yapabiliriz

 96. zafer

  Merhaba hocam benim yuzumde et beni değilde normal ben var 1 tanesini aldirmak istiyorum bi zararı olur mu yada ücreti ne kadar olur ıyi günler

  1. Doktorunuz

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz değerlendirip fiyat hakkında da bilgi verebiliriz

 97. İrem

  Merhaba. Sgk indirimi 200 liraya yapılmış hali mi yoksa 200 liraya ek bir %50indirim oluyor mu?

  1. Doktorunuz

   05426210888 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz whatsapptan fotoğraf gönderirseniz daha fazla bilgilendirebilirim

 98. Osman

  Iyi gunler ben 23 yasindayim boynumda cok buyuk bi ben var psikolojimi cok etkiledi bu gune kadar. Bunu aldirmak istiyorum yaklasik 5-6 santim uzunlugunda 2-3 santim genisliginde. Kafama takilan ise bu tek seferde aldirabiliyormuyuz yada boynumda oldugu icin bana bi zarari dokunurmu ?

  1. Doktorunuz

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz değerlendirebiliriz,hangi yöntem uygunsa laser,RF,plazma tedavinizi yapabiliriz

 99. Damla Naz

  Hocam merhaba sitenizde ben tedavisi için ücretsiz muayene olduğunu yazmışsınız. Muayene sonrası tedavi olunduğunda mı geçerli bu yoksa sadece muayene olduğunda da geçerli mi? Eğer geçerli değil ise sadece bir seferlik muayene ücretinizi ögrenebilir miyim Ankara’daki kliniğinizin?

  1. Doktorunuz

   tedavi olsa da olmasa da ben muayenesi ücretsiz.iletişim bilgilerimiz:Adres: Atatürk Bulvarı No:81/5 Kızılay – ANKARA
   TEL: 0312 431 75 47 – 0312 431 95 47
   GSM: 0505 119 36 90

 100. furkan

  boyun tarafında benin doğal yollarla düşürülmesi sonucunda keloide benzer bir iz kaldı.orta büyüklükteki izi alması sonucu iz kalır mı?

  1. Doktorunuz

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim,keloidse tekrar keloid oluşma riski fazla

 101. Selim

  Hocam göz içinde siyah bir leke oluyor onada bir tedavi yapıyor musunuz

  1. Doktorunuz

   hayır göz ,uzmanlık alanımıza girmiyor

 102. Damla

  Benim çene bölgemde ve dudak üstünde var. Nokta kadar küçükler ve tenimin biraz koyu rengindeler. Büyüme yok ama rahatsız oluyorum ne yapmam lazım

  1. Doktorunuz

   ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz,gelirseniz muayene ile değerlendirip en uygun yöntemle tedavi edebiliriz

 103. BERKAY

  Izmirde şubelerijiz varmı

  1. Doktorunuz

   İzmir için iletişim bilgilerimiz:Atatürk Caddesi No:174/1 Kat:4 (Cumhuriyet Meydanı) KONAK – İZMİR
   TEL: 0232 422 10 06 – 0232 464 10 06
   GSM: 0542 295 52 54

 104. mihriban

  Hocam bakırköy bahcelievlerde mi subeniz

  1. Doktorunuz

   iletişim bilgilerimiz:Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24 Kat:3 (PTT Karşısı) Bakırköy Merkez – İstanbul
   Tel: 0212 542 0 888 – 0212 572 72 65
   GSM & WhatsApp: 0542 621 08 88

 105. Salih

  İyi günler Hocam elimin üzerinde bileğim hizasına gelecek kadar ben kaplı aldırmak için cerrahi müdahale şart mı?

  1. Doktorunuz

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim,

 106. Onur

  merhaba benim burnumun üstüne pembe bir et beni var bu et beni sivilcenin cıkmasıyla fazla sürece güneşte kalmasıyla birlikte oluştu bunu anlamam fazla sürmedi cünkü 2seneden beri burnumun üzerinde nası bi ücretlendirme olur izmir şubenize gelmeyi düşünüyorum direk halledilebilir birşeymi bu ?

  1. Doktorunuz

   05422955254 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz değerlendirebiliriz, etraf bilgi ve randevu alabilirsiniz

 107. Ali

  Merhaba,

  Yüzümde küçük küçük siyah nokta şeklinde benler mevcut ve beni görüntü olarak rahatsız ediyor.

  Dediğim gibi nokta şeklinde küçük benler, iz kalma durumu olabilir mi aldırma işleminden sonra?

  Teşekkürler.

  1. Doktorunuz

   Bu tür benler çok derin olmadığı için genelde iyi sonuçlar alınıyor ve hiç iz kalmıyor, nadiren çok derin olan biri olursa birkaç metre uzaktan fark edilmeyen deri renginde nokta şeklinde ton farkı olabilir.
   Op.Dr.Nizam KURTDERE

 108. Gökhan

  Merhabalar Şişli merkezinizde 3 adet ben aldırdım…1.5 sene geçti ama böyle sanki sigara bastırılıp çekilmiş gibi izler kaldı…Bu durumda ne yapmak gerekiyor ?

  1. Doktorunuz

   Kontrole gelin, değerlendirelim, yara iyileşme sürecini çok uzun yada skarlı iyileşme gösteren bir bünyeniz olabilir

 109. Bora

  Benimin altında kostik sivilcem var geçmiyor bayadır buna rağmen alabilir misiniz benimi?

  1. Doktorunuz

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 110. Sercan

  İyi günler benimde yüzümde sağ yanağımda ben var aldırmak istiyorum ama lazerle alındığı zaman patolojiye gönderilmiyormuş siz bene baktığınızda %100 iyi huylumu kötü huylumu diye tanı koyabiliyormusunuz

  1. Doktorunuz

   Biz benleri radyofrekans ile tedavi ediyoruz, bu yöntemle beni alıp patolojik tetkik için gönderebiliyoruz. Patolojik tetkikin sonucu kesindir.
   Op.Dr.Nizam KURTDERE

 111. Kemal Yavuz

  Merhaba hocam.Ben 1.5 ay önce yüzümden lazerle ben aldırdım. Koyu kırmızı izler kaldı.Bu izler geçer mi?Hangi kremi önerirsiniz.İz kalırsa izler lazerle tedavi edilebilir mi?

  1. Doktorunuz

   Kızarıklık-pembelik iyileşmesini devam ettiğinin göstergesidir. Bu süreç kişiden kişiye çok değişebilir. Her hangi birşey yapmanıza gerek yok

 112. Anonim

  Kafa derisinde bulunan yüzeysel ben lazerle alınabilir mi saç çıkmasında bir sorun teşkil eder mi

  1. Doktorunuz

   Lazerle alınırsa saç dökülmesine neden olabilir, RF ile alınmalı. 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 113. Alican

  Merhaba 2 yıl önce ben aldırmış tim kliniğiniz de ama tekrar çıktılar ve eski halin den kötü oldular bana çıkmaz denmişti ler yine çıktı ne yapmam gerekiyor? ??

  1. Doktorunuz

   Hangi kliniğimizde tedavi olduysanız o kliniğimize tekrar gidin

 114. Hasa.

  Merhaba, sırtımda 3cm civarı bir et beni var ameliyatsız lazer tedavisi ile aldırmam mümkün mü veya hangi islemi tavsiye edersiniz, tek seansta biter mi, ortalama ücret hakkında bgi verir misiniz ?

  1. Doktorunuz

   öncelikle 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz beninizin durumunu değerlendirip en uygun yöntemle tedavisini yapabiliriz. Ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz

 115. ali

  benim yüzümde ve vucudumda çok fazla ben var 50 den fazladır büyüklü küçüklü et beni normal benler bunların hepsi alınabilirmi kaç seans gerekir birde ücretler konusunda yardımcı olurmusunuz

  1. Doktorunuz

   Hepsi tek defada tedavii edilebilir.sayı çok fazla olxuğu için ortalama bir ffiat belirlenebilir sizin için.05426210888 nolu telefondan bilgi almanozı önerrim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

IDEA Klinik © 2017

Site Sahibi: Doğa Niyazi AKÇA - info@doganiyaziakca.com
Yönetici Webmaster: Ahmet ENGİN - webmaster@doganiyaziakca.com
Künye| Gizlilik Politikası | Site Kullanım Koşulları | Anasayfa

Sizi Aramamızı İster misiniz?