Geçmişte yalnızca ameliyat ile yapılabilen ben aldırma işlemi günümüzde ameliyatsız yöntemlerle kolay ve kısa bir sürede mümkündür. Hastanın cildinde neredeyse iz kalmayacak derecede yapılabilmektedir. Ancak kesinlikle iz kalmaz demek doğru değildir. Bu tamamen hastanın cilt ve ben yapısı ile alakalı bir durumdur. Ben aldırma fiyatları benin sayısı, boyutu ve kullanılacak olan yöntem yada yöntemlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Radyo frekans ismi verilen yöntem sayesinde benleriniz ortalama 3-4 dakika kadar kısa bir sürede buharlaştırılır ve cildinizde herhangi bir kesi, dikiş, bandaj ya da benzeri bir durum söz konusu olmaz.

Özellikle yüzlerinde benleri olan kişilerin merak ettiği konulardan biri de ben tedavisi fiyatları olup, bu konumuzda bilgilendirmeyi uygun gördük.

Ben Tedavisi Fiyatları Ne Kadar?

Ben tedavi ücretleri benin boyutuna, konumuna ve kullanılacak teknolojilere göre değişiklik göstermektedir.

Tedavi ücreti ben sayısı, konumu ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Net ücret muayene esnasında belirlenebilir.

Ücretsiz Muayene İmkanı

İstanbul’da 3 olmak üzere, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ile toplamda 7 şubesi bulunan IDEA kliniklerin tümünde ben muayenesi genel cerrahi uzmanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Muayene olduğunuz esnada benlerinizin durumu doktorlarımız tarafından değerlendirilerek net ücret belirlenmektedir. Uygun gördüğünüz taktirde tedavisi hemen yapılmaktadır. Herhangi bir rötuş gerektiği durumda ise ek ücret talep edilmemektedir.

Ek Ücret Ödemezsiniz

Tedavi esnasında aldırmak istediğiniz tüm benlerin tedavisi yapılır ve sonra ki bir seansa bırakılmaz.

Dolayısıyla alınacak ücret nettir. Seans ücreti ya da ek bir ücret çıkarılmaz.

Aldırdığınız benlerin yerlerini rötuş yaptırmanız gerekirse herhangi bir ek ücret talep edilmez.

Ben Tedavisi İçin Ameliyatsız Yöntemler

Ben aldırma işlemi için daha detaylı yazımızı buradan inceleyebilirsiniz. İstanbul’da 3 olmak üzere, İzmir, Ankara, Antalya ve Bursa’da bulunan toplamda 7 şubesi ile hizmet veren tüm IDEA kliniklerde tecrübeli genel cerrahi uzmanları görev yapmakta olup Radyo Frekans ve Elektrokoter isimleri verilen cihazlar ile buharlaştırma yöntemi uygulamaktadır.

Randevu Alarak Gelebilirsiniz

Hemen üst kısımda paylaştığımız bağlantıda 7 şubemizin de iletişim bilgileri yer almaktadır. Size en yakın IDEA klinik şubesinden arayarak veya WhatsApp üzerinden ulaşarak randevu alabilir muayeneye gelebilirsiniz. Muayene esnasında doktorumuzun size vereceği ücret ve tedavi fiyatları doğrultusunda hemen tedavinizi olarak ayrılabilirsiniz.

İletişim Bilgileri Arayın WhatsApp'tan Sor